Valitse Vuosi

Aluefinaalipaikan 2019 ansainneet joukkueet

Aluefinaalipaikan ansaitsee aikavälillä tammikuu 2019 - tammikuu 2020 kunkin visakauden finaalin ja rankingin voittajat. Jos joukkue on jo ansainnut saman vuoden aikana finaalipaikan, paikan saa kauden ranking-pisteissä seuraavana oleva joukkue.

Aluefinaalipaikan saaneita joukkueita yhteensä 453

Aluefinaalipaikkoja jakamatta keskeneräisiltä kausilta 49

Hae ravintolaa tai kaupunkia: tai hae joukkueen nimellä:
Ravintola Kausi Finaalivoittaja Ranking-voittaja
Old Story, Vantaa 21.1.2019 - 18.3.2019Cogito, Jagr SumCogito, Jagr Sum
Tomahawk (periytynyt aluefinaalipaikka)
Old Story, Vantaa 26.8.2019 - 13.1.2020C-TiimiHC Pulu
Public House Sohva, Sirkka 21.1.2019 - 18.3.2019Finaalin tietoja ei saatavilla
Roba Time , helsinki 6.2.2019 - 27.3.2019Raitistunut Tauskiroomalainen aarre
Taro, Ylistaro 7.2.2019 - 4.4.2019Team PiSaTeam PiSa
TARO TEAM (periytynyt aluefinaalipaikka)
Ravintola Hämeenportti, Somero 1.2.2019 - 12.4.2019Finaalin tietoja ei saatavillaPähkinänsärkijät
Puute Ravintolat Oy, Muhos 1.2.2019 - 26.4.2019MATKAMIEHETRyhmä Myrtti
Ravintola Hiekkalahti, Kulennoinen 8.2.2019 - 3.5.2019KuutamoSatunnaiset Matkailijat
Bar Nostalgia, Seinäjoki 5.2.2019 - 7.5.2019BibliothecaBibliotheca
jälkiviisaat (periytynyt aluefinaalipaikka)
Bar Nostalgia, Seinäjoki 10.9.2019 - 3.12.2019Bibliotheca
Ryhmä Pulman (periytynyt aluefinaalipaikka)
Bibliotheca
Kapernaumin hirvet (periytynyt aluefinaalipaikka)
Poseidon, Helsinki 1.2.2019 - 10.5.2019Norsu UnitedNorsu United
Poseidon's Kiss (periytynyt aluefinaalipaikka)
Poseidon, Helsinki 13.9.2019 - 29.11.2019Team VirkahenkilötNorsu United
The Sataa mitä sattuu (periytynyt aluefinaalipaikka)
Bar Q Imatra, Imatra 15.1.2019 - 14.5.2019Nordic BulkersNordic Bulkers
Punavihreät (periytynyt aluefinaalipaikka)
Bar Q Imatra, Imatra 27.8.2019 - 14.1.2020Punavihreät
Jaana Kärttynen and Co. (periytynyt aluefinaalipaikka)
Punavihreät
Musta Pantteri (periytynyt aluefinaalipaikka)
Stage Bar & Karaoke, Kankaanpää 20.2.2019 - 15.5.2019NerokkaatNerokkaat
Visailijat (periytynyt aluefinaalipaikka)
Hunsvotti, Turku 25.1.2019 - 17.5.2019Finaalin tietoja ei saatavillaMerten urpot
Hunsvotti, Turku 6.9.2019 - 24.1.2020Kausi keskenKausi kesken
Gebardi Pub, Hamina 23.1.2019 - 22.5.2019ABE TeamI.R.A.
Gastropub Löytö, Turku 24.1.2019 - 23.5.2019Valhalla HalvallaHardworking mexicans
Gastropub Löytö, Turku 6.6.2019 - 29.8.2019JOKU MUUValhalla Halvalla
FC Parsa (periytynyt aluefinaalipaikka)
Gastropub Löytö, Turku 5.9.2019 - 16.1.2020Valhalla Halvalla
Iso Törppö (periytynyt aluefinaalipaikka)
JOKU MUU
NÄENNÄISESTI EHYT PERSOONA (periytynyt aluefinaalipaikka)
Bulldog Bar, Riihimäki 7.4.2019 - 26.5.2019MattiDEMENTICOT
Tuoppi, Tampere 27.1.2019 - 26.5.2019Tupsula tulee ja tietääRitorno
Kolme Kaisaa, Helsinki 18.3.2019 - 27.5.2019rohkeat 2Kivat sorsat
Kolme Kaisaa, Helsinki 19.8.2019 - 13.1.2020PiirakkasotaKivat sorsat
Johannes-raukka ja kaverit (periytynyt aluefinaalipaikka)
Hemingway´s Hietalahti, Helsinki 22.1.2019 - 28.5.2019PubticaSuorat Luut
Hemingway´s Hietalahti, Helsinki 3.9.2019 - 14.1.2020Suorat LuutHikari Warriors
Hunters Inn, Turku 22.1.2019 - 28.5.2019What a senseless waste of human life.Likaisen Tusinan paluu
Hunters Inn, Turku 3.9.2019 - 14.1.2020Likaisen Tusinan paluu
Ajankohtaiset kakkoset (periytynyt aluefinaalipaikka)
Likaisen Tusinan paluu
Lumikki & 16 Siipee (periytynyt aluefinaalipaikka)
Passion Food & Bar, Jyväskylä 22.1.2019 - 28.5.2019Finaalin tietoja ei saatavillaAbsolutisti Täti-Ihminen
Vanha Paloasema Baari, Oulu 22.1.2019 - 28.5.2019Juhla MunakkaatSopimaton ehdotus
Vanha Paloasema Baari, Oulu 4.6.2019 - 27.8.2019Sopimaton ehdotus
Pyhä raximielisyys (periytynyt aluefinaalipaikka)
Sopimaton ehdotus
Hyvä Toimitus (periytynyt aluefinaalipaikka)
Vanha Paloasema Baari, Oulu 3.9.2019 - 14.1.2020Sopimaton ehdotus
Helemet (periytynyt aluefinaalipaikka)
Laserpantterit 2.0
Bar Penninki, Helsinki 23.1.2019 - 29.5.2019Team PiggiesTeam Piggies
tepa ja hannu (periytynyt aluefinaalipaikka)
Bar Penninki, Helsinki 5.6.2019 - 28.8.2019Finaalin tietoja ei saatavillaTeam Piggies
J-KVARTETTI (periytynyt aluefinaalipaikka)
Bar Penninki, Helsinki 4.9.2019 - 15.1.2020Finaalin tietoja ei saatavillatepa ja hannu
GGI (periytynyt aluefinaalipaikka)
Hertas, Vantaa 3.4.2019 - 29.5.2019Tiedon julma valtikkaKULT
Hippu, Vantaa 23.1.2019 - 29.5.2019Finaalin tietoja ei saatavillaEK
Hippu, Vantaa 4.9.2019 - 15.1.2020KUNG FU PANDATEK
lännen cullit (periytynyt aluefinaalipaikka)
Jams Bar, Lieto 20.2.2019 - 29.5.2019Meijä ÄijätSukkapuikko
Jams Bar, Lieto 2.10.2019 - 15.1.2020Sukkapuikko
TT (periytynyt aluefinaalipaikka)
Meijä Äijät
Riisikippo (periytynyt aluefinaalipaikka)
Kaski Bistro & Baari, Helsinki 23.1.2019 - 29.5.2019eksynyt viskinallePubipojat Helsinki
Kaski Bistro & Baari, Helsinki 9.10.2019 - 15.1.2020Ansku & Pojateksynyt viskinalle
No Name (periytynyt aluefinaalipaikka)
Old Tom, Kouvola 23.1.2019 - 29.5.2019VakioveikkaajatNappaketut
Old Tom, Kouvola 4.9.2019 - 15.1.2020Vakioveikkaajat
Heureka (periytynyt aluefinaalipaikka)
Rasvamaksa
Onnen Päivät Mukkula, Lahti 23.1.2019 - 29.5.2019LahtisJyrki K
Onnen Päivät Mukkula, Lahti 4.9.2019 - 15.1.2020LahtisLahtis
Jyrki K. (periytynyt aluefinaalipaikka)
Pyynikin Brewhouse, Tampere 27.3.2019 - 29.5.2019VuoripojatPeriferia
Pyynikin Brewhouse, Tampere 4.9.2019 - 15.1.2020Jallu-teamJallu-team
Savonmafia (periytynyt aluefinaalipaikka)
Ravintola Old Hat, Helsinki 23.1.2019 - 29.5.2019SienekeAsioidenhoitotoimisto
Ravintola Old Hat, Helsinki 5.6.2019 - 28.8.2019Asioidenhoitotoimisto
Olotieto (periytynyt aluefinaalipaikka)
Asioidenhoitotoimisto
Lahden Jymy (periytynyt aluefinaalipaikka)
Ravintola Old Hat, Helsinki 4.9.2019 - 18.12.2019Finaalin tietoja ei saatavillaPysyvä Kakkonen
Ravintola Teema, Vantaa 23.1.2019 - 29.5.2019Finaalin tietoja ei saatavillaDurac
Ravintola Teema, Vantaa 5.6.2019 - 28.8.2019Finaalin tietoja ei saatavillaTomahawk
Ravintola Teema, Vantaa 4.9.2019 - 15.1.2020MoiDurac
Oranssi (periytynyt aluefinaalipaikka)
Ale pub, Hyvinkää 24.1.2019 - 30.5.2019SiepparitMuppet Show
Ale pub, Hyvinkää 6.6.2019 - 29.8.2019SC RattopojatMuppet Show
P-Team (periytynyt aluefinaalipaikka)
Ale pub, Hyvinkää 5.9.2019 - 16.1.2020Finaalin tietoja ei saatavillaMuppet Show
Andy & co (periytynyt aluefinaalipaikka)
Bar In-To, Uusikaupunki 24.1.2019 - 30.5.2019Finaalin tietoja ei saatavillaKuivat käntyt
Bar In-To, Uusikaupunki 6.6.2019 - 29.8.2019SLFKuivat käntyt
TEE (periytynyt aluefinaalipaikka)
Bar In-To, Uusikaupunki 5.9.2019 - 16.1.2020Team TIETOTURVATTEE
Uuwatin Kuivat HölöKäntyt (periytynyt aluefinaalipaikka)
Caio, Oulu 24.1.2019 - 30.5.2019SokostiHyppykuppa
Caio, Oulu 6.6.2019 - 29.8.2019Sokosti
Ukkoskerho (periytynyt aluefinaalipaikka)
Neliöjuuriharja
Caio, Oulu 5.9.2019 - 16.1.2020intohimon tuuletSokosti
Kongon kusimanse (periytynyt aluefinaalipaikka)
Dixon, Oulu 24.1.2019 - 30.5.2019Finaalin tietoja ei saatavillaAntiviisaat
Dixon, Oulu 22.8.2019 - 16.1.2020Antiviisaat
JOSE (periytynyt aluefinaalipaikka)
Antiviisaat
Kungen (periytynyt aluefinaalipaikka)
Hometown, Salo 24.1.2019 - 30.5.2019AritTeam Lazer
Hometown, Salo 5.9.2019 - 16.1.2020VuokkosetTeam Lazer
Jaloviinapeikko (periytynyt aluefinaalipaikka)
Jyvänen, Vantaa 24.1.2019 - 30.5.2019VeiteräRistijänöt
Jyvänen, Vantaa 6.6.2019 - 29.8.2019Mauttomat MelonitTapuli
Jyvänen, Vantaa 5.9.2019 - 16.1.2020AivoriihiRistijänöt
Näkäräiset (periytynyt aluefinaalipaikka)
Olutravintola Nurkka, Helsinki 24.1.2019 - 30.5.2019kaniinipartioT8€
Olutravintola Nurkka, Helsinki 5.9.2019 - 16.1.2020Finaalin tietoja ei saatavillaTequila Mockingbird
Public House Wilperi, Espoo 24.1.2019 - 30.5.2019Nakkilan UimaseuraVilperin Vauhti
Public House Wilperi, Espoo 15.8.2019 - 16.1.2020Vilperin Vauhti
Tiedon Porsaat (periytynyt aluefinaalipaikka)
Vilperin Vauhti
Kulman Kopla (periytynyt aluefinaalipaikka)
Ravintola Virasto, Lahti 23.1.2019 - 30.5.2019KakkulatCaput Mundi
Ravintola Virasto, Lahti 7.8.2019 - 15.1.2020Kakkulat
Jälkimuisti (periytynyt aluefinaalipaikka)
Caput Mundi
Sellun Pillaajat 1 (periytynyt aluefinaalipaikka)
Teerenpeli, Jyväskylä 24.1.2019 - 30.5.2019Absolutisti täti-ihminenAbsolutisti täti-ihminen
Mojova Soolo (periytynyt aluefinaalipaikka)
Teerenpeli, Jyväskylä 5.9.2019 - 16.1.2020Absolutisti täti-ihminenAbsolutisti täti-ihminen
VTE (periytynyt aluefinaalipaikka)
Bar K, tampere 1.2.2019 - 31.5.2019WelhotWelhot
Satunnaiset visailijat (periytynyt aluefinaalipaikka)
Bar K, tampere 6.9.2019 - 17.1.2020Welhot
Pekka Kahva (periytynyt aluefinaalipaikka)
Satunnaiset visailijat
Saatanan Tunarit (periytynyt aluefinaalipaikka)
Bar Nr.1, vantaa 25.1.2019 - 31.5.2019Kolme PateaMartti Laakso
Bar Nr.1, vantaa 3.6.2019 - 26.8.2019EK
Vetelin kuivat (periytynyt aluefinaalipaikka)
Pähkiksen päällykäiset
Bar Nr.1, vantaa 2.9.2019 - 13.1.2020Pähkiksen päällykäiset
KaMaRi (periytynyt aluefinaalipaikka)
Pähkiksen päällykäiset
Paljaat uneksijat (periytynyt aluefinaalipaikka)
Ravintola Martta, Ristiina 25.1.2019 - 31.5.2019Team hoitsut ProPiPaRi+
Ravintola Martta, Ristiina 6.9.2019 - 17.1.2020VäliottoMiMiPaJa
Syvärauman pub, Rauma 25.1.2019 - 31.5.2019UKRMakezia
Syvärauman pub, Rauma 13.9.2019 - 17.1.2020Vanhat syviksetVanhat syvikset
Team Eversti (periytynyt aluefinaalipaikka)
O'Learys Helsinki Baker's, Helsinki 21.1.2019 - 3.6.2019Kivat sorsat
Eitehrätästänytnumeroo (periytynyt aluefinaalipaikka)
Kivat sorsat
Ankeuttajat (periytynyt aluefinaalipaikka)
Olotila, Helsinki 22.1.2019 - 4.6.2019aivomäyrätFC POTRO
Olotila, Helsinki 27.8.2019 - 14.1.2020saariston lapsetFC POTRO
Team Ransu (periytynyt aluefinaalipaikka)
Summan Krouvi, Hamina 16.4.2019 - 4.6.2019MeTeam pink
Bar IHKU Oulu, Oulu 23.1.2019 - 5.6.2019Sopimaton ehdotus
Kansankynttilät (periytynyt aluefinaalipaikka)
Sopimaton ehdotus
Kaksi vasenta korvaa (periytynyt aluefinaalipaikka)
Bar IHKU Oulu, Oulu 12.6.2019 - 28.8.2019Pyhä raximielisyys
Ruskapakkanen (periytynyt aluefinaalipaikka)
Sopimaton ehdotus
Omega-4 (periytynyt aluefinaalipaikka)
Bar IHKU Oulu, Oulu 4.9.2019 - 15.1.2020Pyhä raximielisyys
Team Tommi (periytynyt aluefinaalipaikka)
Sopimaton ehdotus
Vi(i)sastelijat (periytynyt aluefinaalipaikka)
Jussin Tupa, Lappeenranta 23.1.2019 - 5.6.2019OIVA TONNIOIVA TONNI
PONTUS! (periytynyt aluefinaalipaikka)
Jussin Tupa, Lappeenranta 4.9.2019 - 15.1.2020Nordic Bulkers
Lateksit (periytynyt aluefinaalipaikka)
Nordic Bulkers
Roudarit (periytynyt aluefinaalipaikka)
O´Learys Iso Omena, Espoo 7.2.2019 - 6.6.2019Bulls EyeKummitäti
O´Learys Iso Omena, Espoo 27.6.2019 - 29.8.2019Kummitäti
Intopuna (periytynyt aluefinaalipaikka)
Kummitäti
EVITAT (periytynyt aluefinaalipaikka)
O´Learys Iso Omena, Espoo 5.9.2019 - 16.1.2020Bulls Eye
Epätoivoiset (periytynyt aluefinaalipaikka)
Kummitäti
Verokarhu (periytynyt aluefinaalipaikka)
Pub Winston, Pori 7.3.2019 - 6.6.2019Finaalin tietoja ei saatavillaTeam Chuck Norris
Pub Winston, Pori 5.9.2019 - 16.1.2020Finaalin tietoja ei saatavillaPHNS
Pub Svenkka, Helsinki 26.1.2019 - 8.6.2019Osui ja eiOsui ja ei
Polar Bears (periytynyt aluefinaalipaikka)
Pub Svenkka, Helsinki 7.9.2019 - 11.1.2020MZAOsui ja ei
Naapurit (periytynyt aluefinaalipaikka)
Iloinen Kulkija , Hämeenlinna 10.3.2019 - 9.6.2019PeltolatTILT
Iloinen Kulkija , Hämeenlinna 18.8.2019 - 19.1.2020TILT
ANANASKIRSIKKA (periytynyt aluefinaalipaikka)
TILT
TEAM TOMPPELI (periytynyt aluefinaalipaikka)
Hemingways's, Oulu 1.4.2019 - 10.6.2019Sopimaton ehdotus
AKME (periytynyt aluefinaalipaikka)
Sopimaton ehdotus
Mastorontit (periytynyt aluefinaalipaikka)
Hemingways's, Oulu 17.6.2019 - 29.7.2019Sopimaton ehdotus
Ö-joukkue (periytynyt aluefinaalipaikka)
Pyhä raximielisyys
LOKI AND THE BOYS (periytynyt aluefinaalipaikka)
Pub Kolumbus, Joensuu 22.1.2019 - 11.6.2019Sallin kuppikuntaLWF ( Lasse with friends )
Pub Kolumbus, Joensuu 3.9.2019 - 14.1.2020Akateemiset KeisaritLWF ( Lasse with friends )
Savon Voima (periytynyt aluefinaalipaikka)
Amarillo, Mikkeli 23.1.2019 - 12.6.2019Cocks (Mikkeli)Harmaa Aavistus
Amarillo, Mikkeli 28.8.2019 - 15.1.2020Harmaa Aavistus
Eskimo-Ski (periytynyt aluefinaalipaikka)
Harmaa Aavistus
Soppa (periytynyt aluefinaalipaikka)
Base, Espoo 23.1.2019 - 12.6.2019JarruketjuVon Lawonen
Base, Espoo 19.6.2019 - 28.8.2019Jarruketju
Ruko (periytynyt aluefinaalipaikka)
Jarruketju
Enja & Enjan kätyrit (periytynyt aluefinaalipaikka)
Base, Espoo 4.9.2019 - 15.1.2020TippaustoimistoVon Lawonen
Team Larry (periytynyt aluefinaalipaikka)
Eikan Pub, Järvenpää 23.1.2019 - 12.6.2019Kadonneet TaajuudetKadonneet Taajuudet
BukKake Randelin (periytynyt aluefinaalipaikka)
Eikan Pub, Järvenpää 19.6.2019 - 28.8.2019Kadonneet Taajuudet
Fillarikommunistit (periytynyt aluefinaalipaikka)
Rumavanne-Pasi
Eikan Pub, Järvenpää 4.9.2019 - 15.1.2020SetämiehetKadonneet Taajuudet
Treenaaminen on kivaa ja kannustavaa! (periytynyt aluefinaalipaikka)
Kilta Bar, Kokkola 23.1.2019 - 12.6.2019Finaalin tietoja ei saatavillaHevosmiesten tietotoimisto
Kilta Bar, Kokkola 4.9.2019 - 15.1.2020Finaalin tietoja ei saatavillaKlubi
Kortteliravintola Hugo, Turku 23.1.2019 - 12.6.2019Likaisen Tusinan paluu
Setti (periytynyt aluefinaalipaikka)
Likaisen Tusinan paluu
Steam (periytynyt aluefinaalipaikka)
Kortteliravintola Hugo, Turku 28.8.2019 - 15.1.2020Finaalin tietoja ei saatavillaLikaisen Tusinan paluu
Jukolautaset (periytynyt aluefinaalipaikka)
Public Corner, Kotka 23.1.2019 - 12.6.2019Häst FittornaHäst Fittorna
Stige (periytynyt aluefinaalipaikka)
Public Corner, Kotka 14.8.2019 - 15.1.2020Häst Fittorna
Happy Joe (periytynyt aluefinaalipaikka)
Häst Fittorna
Pertin Voima (periytynyt aluefinaalipaikka)
Bar iso Majakka, Helsinki 24.1.2019 - 13.6.2019TietoankatPaltsin pojat
Bar iso Majakka, Helsinki 29.8.2019 - 16.1.2020UuslaruttomatPuuha-Aatut
Beer & Cafe Solmu Kivistö, Vantaa 24.1.2019 - 13.6.2019KITECaptain Viljo
Beer & Cafe Solmu Kivistö, Vantaa 15.8.2019 - 16.1.2020KITE
Baton Rouge (periytynyt aluefinaalipaikka)
KITE
Reka 69 (periytynyt aluefinaalipaikka)
Cup & Pint, Turku 24.1.2019 - 13.6.2019Likaisen Tusinan paluu
Suoraan Sufoon (periytynyt aluefinaalipaikka)
Pro Testi
Cup & Pint, Turku 15.8.2019 - 16.1.2020Mäyräin ystävätLumikki & 16 Siipee
Trio Konepelti (periytynyt aluefinaalipaikka)
Graceville Bar & Cafe, Iisalmi 7.3.2019 - 13.6.2019WiseguysWiseguys
Los Corleones (periytynyt aluefinaalipaikka)
Graceville Bar & Cafe, Iisalmi 20.6.2019 - 29.8.2019Los Corleones
Nimettömät (periytynyt aluefinaalipaikka)
Los Corleones
Bataatit (periytynyt aluefinaalipaikka)
Graceville Bar & Cafe, Iisalmi 5.9.2019 - 16.1.2020Wiseguys
Sairaan Nopee (periytynyt aluefinaalipaikka)
Wiseguys
Juhiksen Poppoo (periytynyt aluefinaalipaikka)
Hospoda Papirna, Kuusankoski 24.1.2019 - 13.6.2019Rasvamaksa
Luupäät (periytynyt aluefinaalipaikka)
Rasvamaksa
Vellikuppi (periytynyt aluefinaalipaikka)
Hospoda Papirna, Kuusankoski 15.8.2019 - 16.1.2020Luupäät
aivopieru (periytynyt aluefinaalipaikka)
Rasvamaksa
Bunkkeri (periytynyt aluefinaalipaikka)
Old Cock, Lappeenranta 24.1.2019 - 13.6.2019Finaalin tietoja ei saatavillaMuksunurkka
Old Cock, Lappeenranta 20.6.2019 - 29.8.2019MierolainenMuksunurkka
Pupuklubben (periytynyt aluefinaalipaikka)
Old Cock, Lappeenranta 5.9.2019 - 16.1.2020Mierolainen
Arjensankarittaret (periytynyt aluefinaalipaikka)
Muksunurkka
Chat Botté (periytynyt aluefinaalipaikka)
Pikkuhanhi, Lahti 24.1.2019 - 13.6.2019Nuori ja kokematonVäsyneet Lanuttajat
Pikkuhanhi, Lahti 22.8.2019 - 16.1.2020Fake News TeamMax 10
Pilvenhattara, Nummela 24.1.2019 - 13.6.2019VakioimattomatKurpat
Pilvenhattara, Nummela 27.6.2019 - 29.8.2019RanuankummitKurpat
Aito Aivoliitto KY (periytynyt aluefinaalipaikka)
Pilvenhattara, Nummela 5.9.2019 - 16.1.2020Nummelankosken saunaseuraKurpat
Mä ja mun lössi (periytynyt aluefinaalipaikka)
Pub Ottopoika, Raahe 24.1.2019 - 13.6.2019TuopinjäljetTuopinjäljet
Maksa-Allas (periytynyt aluefinaalipaikka)
Pub Ottopoika, Raahe 20.6.2019 - 29.8.2019Tuopinjäljet
Pultsarit (periytynyt aluefinaalipaikka)
Tuopinjäljet
Pelaamalla liigaan (periytynyt aluefinaalipaikka)
Pub Ottopoika, Raahe 5.9.2019 - 16.1.2020Finaalin tietoja ei saatavillaTuopinjäljet
Dinge Dong (periytynyt aluefinaalipaikka)
Ravintola Buriram, Klaukkala 24.1.2019 - 13.6.2019LonelyRidersMission Impossible
Ravintola Buriram, Klaukkala 5.9.2019 - 16.1.2020LonelyRiders
Bad Ass (periytynyt aluefinaalipaikka)
LonelyRiders
Sotkan Piilo (periytynyt aluefinaalipaikka)
Ravintola Oldi, Lahti 24.1.2019 - 13.6.2019Juice BurleskinenVitali Klitoritšhko
Ravintola Oldi, Lahti 22.8.2019 - 16.1.2020Finaalin tietoja ei saatavillaThreesomettajat
Ravintola Ottopoika, kuopio 24.1.2019 - 13.6.2019Jere Ei Oo TäälläTurvattomat Kympit
Ravintola Ottopoika, kuopio 22.8.2019 - 16.1.2020Finaalin tietoja ei saatavillaTurvattomat Kympit
PAM (periytynyt aluefinaalipaikka)
Teerenpeli, Tampere 24.1.2019 - 13.6.2019Jallu-team
Lapio (periytynyt aluefinaalipaikka)
Jallu-team
tupsula tulee ja tietää (periytynyt aluefinaalipaikka)
Tolkkis Pub, Tolkkinen 26.4.2019 - 13.6.201940%40%
Viikon Viisaat (periytynyt aluefinaalipaikka)
Tolkkis Pub, Tolkkinen 13.9.2019 - 29.11.2019LoversStella 3
Harakanpesä, Espoo 25.1.2019 - 14.6.2019Esc-ApesEsbo Invictus
Harakanpesä, Espoo 21.6.2019 - 30.8.2019Bulls Eye
Jackpot (periytynyt aluefinaalipaikka)
Esc-Apes
Diipadaapa ry (periytynyt aluefinaalipaikka)
Harakanpesä, Espoo 6.9.2019 - 17.1.2020KansallispuistokemistitEsbo Invictus
ME2 (periytynyt aluefinaalipaikka)
Il Treno, Helsinki 24.1.2019 - 14.6.2019YlläsPakki
Il Treno, Helsinki 20.6.2019 - 29.8.2019Finaalin tietoja ei saatavillaYövartio
Il Treno, Helsinki 5.9.2019 - 16.1.2020Yövartio
Joukahaiset (periytynyt aluefinaalipaikka)
Team KEKE
Pub Oravikoski, Leppävirta 8.2.2019 - 14.6.2019Finaalin tietoja ei saatavillajee jee
Pub Oravikoski, Leppävirta 4.10.2019 - 17.1.2020Finaalin tietoja ei saatavillaMittee ne kyssyy
Puksu Room, Helsinki 25.1.2019 - 14.6.2019KyöstitPähkinän poimijat
Puksu Room, Helsinki 28.6.2019 - 30.8.2019Kyöstit
Tzoukki (periytynyt aluefinaalipaikka)
Kyöstit
Casino (periytynyt aluefinaalipaikka)
Puksu Room, Helsinki 20.9.2019 - 17.1.2020MASTER DATATzoukki
PähkinänPoimijat (periytynyt aluefinaalipaikka)
Marian Helmi, Helsinki 26.1.2019 - 15.6.2019ryhmäkuriThe Sataa mitä sattuu
Friends (periytynyt aluefinaalipaikka)
Marian Helmi, Helsinki 29.6.2019 - 31.8.2019The Sataa mitä sattuu
ACES (periytynyt aluefinaalipaikka)
Olohousut
Marian Helmi, Helsinki 7.9.2019 - 18.1.2020The Sataa mitä sattuu
6.Villi (periytynyt aluefinaalipaikka)
The Sataa mitä sattuu
Menetetyt delfiinit (periytynyt aluefinaalipaikka)
Amsterdam, Helsinki 27.1.2019 - 16.6.2019Attenborough'n Erikoisetrohkeat 2
Senior & Junior (periytynyt aluefinaalipaikka)
Amsterdam, Helsinki 30.6.2019 - 25.8.2019rohkeat 2
Pähkäilevät Pallokalat (periytynyt aluefinaalipaikka)
rohkeat 2
M2 (periytynyt aluefinaalipaikka)
Amsterdam, Helsinki 1.9.2019 - 19.1.2020rohkeat 2
Brainstein (periytynyt aluefinaalipaikka)
rohkeat 2
Kanaalin Arvoitus (periytynyt aluefinaalipaikka)
Edison, Turku 27.1.2019 - 16.6.2019Hardworking mexicans
Salmarin Unioni (periytynyt aluefinaalipaikka)
Hardworking mexicans
Laudankovat vatsanpeitteet (periytynyt aluefinaalipaikka)
Edison, Turku 23.6.2019 - 25.8.2019MielensäpinnistäjäMäyräin ystävät
Isännän Tikki (periytynyt aluefinaalipaikka)
Edison, Turku 1.9.2019 - 12.1.2020Mäyräin ystävät
Gambinarnia (periytynyt aluefinaalipaikka)
Mäyräin ystävät
Kampipoljinsaha (periytynyt aluefinaalipaikka)
Iloinen kulkija, Heinola 27.1.2019 - 16.6.2019JaahaNomen est omen
Iloinen kulkija, Heinola 11.8.2019 - 19.1.2020HölötHölöt
ent. naapurit (periytynyt aluefinaalipaikka)
Iloinen kulkija , Lahti 27.1.2019 - 16.6.2019Harmaa AavistusPekan Kalastajat
Iloinen kulkija , Lahti 4.8.2019 - 19.1.2020MegakulemaMegakulema
Tylsää ja tasasta (periytynyt aluefinaalipaikka)
Oluthuone Kaisla, Helsinki 27.1.2019 - 16.6.2019SmälyEmily Brontesaurus
Oluthuone Kaisla, Helsinki 30.6.2019 - 25.8.2019Emily Brontesaurus
Keysera Sera Söze (periytynyt aluefinaalipaikka)
Emily Brontesaurus
Possujoukkue (periytynyt aluefinaalipaikka)
Oluthuone Kaisla, Helsinki 1.9.2019 - 12.1.2020Esbo Invictus
Ajatusten Tonava (periytynyt aluefinaalipaikka)
Domuksen kuutio
Päätybaari, Lahti 27.1.2019 - 16.6.2019Team MaSaAnTeam MaSaAn
LegendOfDickbütt (periytynyt aluefinaalipaikka)
Päätybaari, Lahti 30.6.2019 - 25.8.2019MurmelipäiväLegendOfDickbütt
Torilla Tavataan (periytynyt aluefinaalipaikka)
Päätybaari, Lahti 1.9.2019 - 19.1.2020Team MaSaAn
Erikois märkää (periytynyt aluefinaalipaikka)
LegendOfDickbütt
Team Rasti (periytynyt aluefinaalipaikka)
Pikku Pete, Lappeenranta 27.1.2019 - 16.6.2019Pupuklubben
Conjos (periytynyt aluefinaalipaikka)
Team Jälkikärki
Pikku Pete, Lappeenranta 30.6.2019 - 25.8.2019Velho ja muut larppaajatKottarais-tiimi
Pikku Pete, Lappeenranta 1.9.2019 - 19.1.2020Muksunurkka
Iskurit (periytynyt aluefinaalipaikka)
Team Jälkikärki
Joukot (periytynyt aluefinaalipaikka)
Oluthuone Sailor´s, Helsinki 21.1.2019 - 17.6.2019Jäntevät koiratHot penguins
Oluthuone Sailor´s, Helsinki 19.8.2019 - 13.1.2020Hot penguins
Juvonaattori (periytynyt aluefinaalipaikka)
Hot penguins
Novinofobia (periytynyt aluefinaalipaikka)
Sports Academy Iso Omena, Espoo 21.1.2019 - 17.6.2019KUMMISETÄToivottomat
Sports Academy Iso Omena, Espoo 24.6.2019 - 26.8.2019Toivottomat
Team Hoikat Pojat (periytynyt aluefinaalipaikka)
Toivottomat
Tiedon Monarkit (periytynyt aluefinaalipaikka)
Sports Academy Iso Omena, Espoo 2.9.2019 - 13.1.2020KUMMISETÄ
Multis (periytynyt aluefinaalipaikka)
KUMMISETÄ
Kossututkat (periytynyt aluefinaalipaikka)
Bar Milja, Lappeenranta 22.1.2019 - 18.6.2019Iskurit
Aniitti ja pienet rusakot (periytynyt aluefinaalipaikka)
Iskurit
Kääliöt (periytynyt aluefinaalipaikka)
Bar Milja, Lappeenranta 25.6.2019 - 27.8.2019Aniitti ja pienet rusakot
Murvis (periytynyt aluefinaalipaikka)
Iskurit
Jiiämmät (periytynyt aluefinaalipaikka)
Bar Milja, Lappeenranta 3.9.2019 - 14.1.2020Iskurit
Team Anna (periytynyt aluefinaalipaikka)
Aniitti ja pienet rusakot
Nunnuka (periytynyt aluefinaalipaikka)
Gastropub Stone´s, Helsinki 22.1.2019 - 18.6.2019Armotonta menoaArmotonta menoa
Kapteinis Jurazars eda vasaravar (periytynyt aluefinaalipaikka)
Gastropub Stone´s, Helsinki 25.6.2019 - 27.8.2019M2
Deep Thought 42 (periytynyt aluefinaalipaikka)
Armotonta menoa
MIKOT (periytynyt aluefinaalipaikka)
Gastropub Stone´s, Helsinki 3.9.2019 - 14.1.20202 tai 3Armotonta menoa
Kullanetsijät (periytynyt aluefinaalipaikka)
Huittisten Seurahuone, Huittinen 22.1.2019 - 18.6.2019The KopThe Kop
Sun Äitis (periytynyt aluefinaalipaikka)
Ravintola Luotsivene, Säynätsalo 23.1.2019 - 19.6.2019Helkan JengiWaterloo
Ravintola Luotsivene, Säynätsalo 3.7.2019 - 28.8.2019Finaalin tietoja ei saatavillaWaterloo
muuramen voima (periytynyt aluefinaalipaikka)
Ravintola Luotsivene, Säynätsalo 4.9.2019 - 17.1.2020RantaremmiHelkan Jengi
0/3 (periytynyt aluefinaalipaikka)
Solmu, Helsinki 23.1.2019 - 19.6.2019Sairaat KarhunpojatSairaat Karhunpojat
Tieto Vuoto (periytynyt aluefinaalipaikka)
Solmu, Helsinki 14.8.2019 - 15.1.2020Sairaat Karhunpojat
Kottaraiset (periytynyt aluefinaalipaikka)
Sairaat Karhunpojat
Suski (periytynyt aluefinaalipaikka)
Ølhus København, Helsinki 24.1.2019 - 20.6.2019Team AtomiTeam Joenpelto
Ølhus København, Helsinki 27.6.2019 - 29.8.2019Team Joenpelto
Ireneri on palindromi (periytynyt aluefinaalipaikka)
Vaeltajat sumujen yllä
Ølhus København, Helsinki 5.9.2019 - 16.1.2020KuningaskuntahankeIreneri on palindromi
Armas (periytynyt aluefinaalipaikka)
Bar Pop In, Naantali 24.4.2019 - 26.6.2019Mannoset & JanneTeam Tenu
Bar Pop In, Naantali 18.9.2019 - 15.1.2020VARMA VOITTOVARMA VOITTO
Micke-F. United (periytynyt aluefinaalipaikka)
Ihan vaan pub, Piikkiö 10.4.2019 - 28.6.2019Finaalin tietoja ei saatavillaTeam Vaivala
Marjoniemi Camping, Pyhäjärvi 8.6.2019 - 24.7.2019Finaalin tietoja ei saatavilla
Ravintola Patarouva, Tampere 3.6.2019 - 26.8.2019Finaalin tietoja ei saatavillaToutain
Ravintola Patarouva, Tampere 2.9.2019 - 13.1.2020Periferia
Mökkitie (periytynyt aluefinaalipaikka)
Helium
Korona, Järvenpää 4.6.2019 - 27.8.2019SäpäleetSäpäleet
sami lepistö hoitaa (periytynyt aluefinaalipaikka)
LittlePub, Vaasa 7.5.2019 - 27.8.2019KlubitakinkääntäjätKlubitakinkääntäjät
Ventti & Satu (periytynyt aluefinaalipaikka)
LittlePub, Vaasa 3.9.2019 - 19.1.2020Klubitakinkääntäjät
LUNKIT (periytynyt aluefinaalipaikka)
Ryhävalaat
Ravintola Harakka, Honkajoki 6.7.2019 - 31.8.2019Finaalin tietoja ei saatavillavisailijat
Huutokonttori, Helsinki 3.7.2019 - 9.10.2019AlanäkötorniNovinofobia
Raitistunut Tauski (periytynyt aluefinaalipaikka)
Huutokonttori, Helsinki 23.10.2019 - 11.12.2019Team Virkahenkilöt
Soundbarin kanta-asiakkaat (periytynyt aluefinaalipaikka)
Team Virkahenkilöt
Lorem Ipsum (periytynyt aluefinaalipaikka)
Tapulinmestari, Helsinki 31.8.2019 - 7.11.2019MaMaRuuMaMaRuu
taka (periytynyt aluefinaalipaikka)
Tapulinmestari, Helsinki 14.11.2019 - 16.1.2020taka
Samaa mieltä (periytynyt aluefinaalipaikka)
taka
Ruoska #23 (periytynyt aluefinaalipaikka)
Villipeura, Kuhmo 6.9.2019 - 15.11.2019Los Pollos LocosTeam Potkukelkka
Kurvi Pub, Siilinjärvi 24.9.2019 - 26.11.2019TuuripelilläTuuripelillä
Old Spice Bois (periytynyt aluefinaalipaikka)
Pub Sivuluisu, Kortesjärvi 4.10.2019 - 6.12.2019Finaalin tietoja ei saatavillaMoloko Moposport
Ravintola Portti, Koria 10.9.2019 - 10.12.2019Finaalin tietoja ei saatavillaBunkkeri
Tommi Läntinen (periytynyt aluefinaalipaikka)
William K, Tennispalatsi, Helsinki 12.9.2019 - 12.12.2019Taikaponit Vahinko ja YllätysTaikaponit Vahinko ja Yllätys
Jansson's Temptation (periytynyt aluefinaalipaikka)
Aloha & Bar Ohana, Espoo 23.10.2019 - 18.12.2019Sober octoberSober october
TeeMaAn (periytynyt aluefinaalipaikka)
Alpha bar & Club, Jämsä 13.11.2019 - 5.1.2020Finaalin tietoja ei saatavillaManskut
Mamma Mia, Vantaa 13.9.2019 - 8.1.2020Finaalin tietoja ei saatavillaReset
Bar Varvintori, Turku 26.8.2019 - 13.1.2020Likaisen Tusinan paluu
Kevan Kivat (periytynyt aluefinaalipaikka)
Likaisen Tusinan paluu
Turkulaiset (periytynyt aluefinaalipaikka)
Dubliner, Helsinki 3.9.2019 - 14.1.2020ProsessiGiniscrap & Damage inc
Hemingways , Jyväskylä 15.10.2019 - 14.1.2020Finaalin tietoja ei saatavillaVTE
Urpot (Hemingways) (periytynyt aluefinaalipaikka)
Molly Malone's Toppari, Vantaa 3.9.2019 - 14.1.2020HampparitHampparit
UPTEEKKI (periytynyt aluefinaalipaikka)
Passion, Tampere 1.10.2019 - 14.1.2020Shakki ja TeppoKairaajat
Kasin Kulma, Helsinki 18.9.2019 - 15.1.2020Finaalin tietoja ei saatavillaPyöreän pöydän pöhköpäät
Malmin Mestari bar & Restaurant, Helsinki 9.10.2019 - 15.1.2020Finaalin tietoja ei saatavillaBotnia
Olarius, Espoo 9.10.2019 - 15.1.2020Finaalin tietoja ei saatavilla
Public House, Eura 25.9.2019 - 15.1.2020Finaalin tietoja ei saatavillaPökemonit
Simpan Baari, Siilinjärvi 4.9.2019 - 15.1.2020äly ja väläysmestaruus-ei tappiota
Bar Korsotar, Vantaa 28.11.2019 - 16.1.2020Finaalin tietoja ei saatavillaAKJ - Team
Britannia, Helsinki 5.9.2019 - 16.1.2020Finaalin tietoja ei saatavillaTeam Metsälä
Joku Paikallinen Iin Pub , Ii 19.9.2019 - 16.1.2020DingletTietolingot
Pub & Restaurant Zilton, Loviisa 5.9.2019 - 16.1.2020Finaalin tietoja ei saatavillasata 3 femma
Q Bar, Suonenjoki 26.9.2019 - 16.1.2020KarvaturritKarvaturrit
Ihan sama (periytynyt aluefinaalipaikka)
Siili Bar & Terrace, Kankaanpää 12.9.2019 - 16.1.2020NerokkaatNerokkaat
Queen Mama + Lampaat (periytynyt aluefinaalipaikka)
Ravintola Kaakonranta, Parikkala 31.8.2019 - 18.1.2020Tsoots lasempiNippelin Pimittäjät
Bar Joker, Kouvola 6.10.2019 - 19.1.2020Biohajoava StadionÄitee ja Pojat
Koiteli Baari, Kiiminki 22.9.2019 - 19.1.2020Finaalin tietoja ei saatavillaPimpulat
Kruunu, Espoo 13.10.2019 - 19.1.2020Finaalin tietoja ei saatavillaMartat
Public Corner, Tampere 6.10.2019 - 19.1.2020Perseensutitupsula tulee ja tietää
Museoviraston pennut (periytynyt aluefinaalipaikka)